Hangi makinayı tercih edeceğiniz konusunda size yardımcı olabilmemiz için öncelikle folyo kapatılacak alanın çapı bilinmelidir. Ancak, bu bilgi ile makina tercihi konusunda bir adım atılabilir. Tabiki sadece bu bilgi, hangi makinayı tercih etmeniz konusunda size yardımcı olmayacaktır. Üretim kapasitenizinde bilinmesi tercih edeceğiniz yada önereceğimiz makinayı netleştirecektir. Bu konuda neden üretim kapasiteniz önemlidir ? Bildiğiniz gibi  makinalarımızda iki ana grup mevcuttur. Manuel makinalar ve otomatik makinalar. Manuel makinalarda tamamen el yordamı ile folyo yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Otomatik makinalarda ise işlem el değmeden tamamen otomatik olarak gerçekleşir.

Eğer yüksek bir üretim kapasiteniz var ise manuel makinalar üretiminize çok fazla bir katkı sağlamayacaktır. Bu durum üretim hızınızı yavaşlatacaktır. Bir an önce kapatılması gereken kapaklar uzun süre açık kalacağı için ürününüz zarar görebilecektir. Sizin için en uygun makina otomatik makinalar olacaktır. Üretim kapasitenizin hacmine görede Auto 4000 veya daha hızlı çalışan Auto 8000 modeli uygun olacaktır. 

Eğer düşük hacimli bir üretim kapasiteniz var çok fazla çalışanınız da yok ise sizin için PRO serileri uygun olacaktır. Yine üretim kapasitenize ve ölçülerinize göre Pro 500, Pro 1000 veya Smart Seal modeli uygun olacaktır. Net olarak karar verebilmek için ürüne ait sayfadaki videoyu izlemenizi öneririz. 

Herhangi bir tereddütünüz olur ise uzman satış temsilcilerimize danışmadan sipariş vermeyiniz. Yıllardır bu konu üzerinde çalışan temsilcilerimiz size en doğru makinayı önerebileceği gibi makina üzerinde bazı modifikasyonlar ile üretiminize farklı boyutlarda kazandırabilir

Fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için  0 232 4590002  arayınız.